Nejúspěšnější sportovci za rok 2019

Nejúspěšnější sportovci za rok 2019

                                               ANKETA

 „Nejúspěšnější sportovec okresu Ústí nad Orlicí za rok 2019“ 51.ročník

 

Orlické sportovní sdružení okresu Ústí nad Orlicí, z.s. ve spolupráci s marketingovou agenturou Sport Action s.r.o. a městem Lanškroun vyhlašují již 51. ročník ankety „Nejúspěšnější sportovec okresu Ústí nad Orlicí za rok 2019.“

  V této souvislosti vyhlašují organizátoři ankety kritéria pro nominace sportovců. Základní podmínkou je členství v tělovýchovné a sportovní organizaci nebo občanském sdružení, které se zabývá sportovní činností na území Orlickoústecka.

Vyhlašované kategorie :

 Jednotlivci: žactvo, dorost a junioři, dospělí, veteráni.

 Kolektivy: žactva a dorostu, dospělých a nejlepší kolektiv z vesnic.

    Zasloužilí trenéři, rozhodčí a cvičitelé.

 Handicapovaný sportovec a "Síň slávy"

 “Krajánek“- vyhlášen bude nejlepší sportovec okresu, který sice v okrese bydlí, ale není

                        členem žádné organizace, která v okrese sídlí.

Nominace ve všech kategoriích mohou zástupci oddílů a klubů, stejně jako široká sportovní veřejnost, zasílat již nyní na adresu: Orlické sportovní sdružení, Zborovská 213, 562 01 Ústí n. O., nebo e–mailem na adresu: oss.uno@seznam.cz, TM 777 736 319 .

 Nominace musí obsahovat: jméno a příjmení sportovce, datum narození, adresu bydliště včetně emailové adresy, členství v organizaci, ve které sportuje, sportovní úspěchy v roce 2019, k návrhu připojte fotografii ve formátu PDF.

Uzávěrka nominací bude 11. prosince 2019. Odborná komise vybere jednotlivé laureáty, kteří si převezmou ocenění na slavnostním galavečeru.

   Slavnostní galavečer vyhlášení výsledků ankety doplněný kulturním programem se uskuteční v pondělí 20. ledna 2020 v 17.00 hodin v novém multifunkčním centru L´art Lanškroun. Moderátorem bude Radek Šilhan

Vstup na galavečer je zdarma a my budeme velmi rádi za hojnou účast veřejnosti.

 

Mgr.Luboš Bäuchel, předseda OSS,z.s.

zpět na přehled »